Zastanawiacie się nad tym, jakim samochodem przemieszczać się w dniu Ślubu? Pamiętajcie, że ten dzień jest wyjątkowy i w całości należeć powinien do Was! Z uwagi na to zadbać musicie o to, aby tego dnia przewoził Was samochód komfortowy i bezpieczny. A takie właśnie są limuzyny, które chcemy Wam przedstawić. Już dziś zapoznajcie się więc z naszymi Hummerami do Ślubu! Wierzymy, że auta te spodobają się Wam i wkrótce zechcecie zarezerwować je na datę Waszego Ślubu!

Jak wyglądają limuzyny Hummer na Ślubie?

Nasze samochody ozdabiane są zgodnie z życzeniem naszych Klientów. To Wy decydujecie o tym, jak wyglądać będzie Hummer wiozący Was do Ślubu. Możecie zdecydować się na ozdoby, które  pasować będą do bukietu Panny Młodej, bo na tym z pewnością Wam zależy. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z jednego ze Ślubów, w czasie którego Państwo Młodzi korzystali z naszego Hummera.

Hummer Limo Hummer do ślubu Hummer Limo na Ślub

Jakie mamy Hummery?

W ofercie naszej wypożyczalni samochodów znajdują się różnego rodzaju hummery. Wśród nich wyróżniają się dwie limuzyny: w kolorze białym i czarnym. Dodatkowo dysponujemy również kilkoma pickupami w różnych kolorach. Opcja ta zainteresować może te osoby, które nie chcą korzystać z limuzyny.

Pragniemy również zauważyć, że na naszej stronie prezentującą auta do ślubu na Śląsku zauważyć możecie inne samochody, a wśród nich: Ferrari, Lamborghini czy też Audi R8.

Komu wynajmujemy nasze samochody?

Klienci chcący skorzystać z naszej usługi mogą to zrobić niezależnie od miasta, w którym organizowany jest ich Ślub. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak z wielką radością współpracujemy z Klientami z całej Polski, dla których bez najmniejszego problemu podstawiamy samochody we wskazane miejsce!